Nincs kategorizálva
Henin kiesett a Nasdaq-100 Open nõi egyesében
A legfrisebb eredmények a nõi egyes mezõnyébõl
Egy órát sem töltött a pályán az amerikai Jennifer Capriati, aki a görög Eleni Daniilidou ellen nyert 6-0, 6-3 arányban.
Továbbjutott az üzbég Iroda Tulyaganova is a német Marta Muller elleni gyõzelmével. Az eredmény: 6-3, 6-2. Tulyaganova soron következõ ellenfele az Ai Sugiyama – Brie Rippner mérkõzést követõen derül ki.
Panova Smashnovával csap össze a következõ fordulóban. A huszonöt éves izraeli lány (jelenleg 44. a ranglistán) ugyanis meglepetésre megverte a belga Justine Henint (7. a ranglistán). A három szettes, majdnem három órás küzdelem végeredménye: 6-7, 6-3, 6-4. Henin ütött ugyan négy ászt, viszont kilenc kettõs hibát vétett, Smashnova ötöt. A belga lánynak 103 ki nem kényszerített hibája volt Smashnova 48-ával szemben. A nyert pontokat tekintve 115:102 az arány az üzbég játékos javára.
Venus Williams Eva Dyrberg ellen nyert játszmahátrányból 4-6, 6-2, 6-1-re és a harmadik fordulóban Mariana Diaz-Olivával kerül szembe.
A továbbjutók közé került a mai nap folyamán még az argentin Mariana Diaz-Oliva, Barbara Rittner (következõ ellenfele Amanda Coetzer lesz) , Barbara Schett (Elena Dementievával játszik), Samantha Reeves (vagy Conchita Martinezzel, vagy Szeles Mónikával játszik a továbbiakban), Paola Suarez és Anastasia Myskina is. Utóbbi Jennifer Capriatival teniszezik a következõ fordulóban.
Adatforrás: nasdaq100open.com
