Azarenka elképesztő meccsen fordított és negyeddöntős

Egyéni

A világelső Viktorija Azarenka a sírból visszajőve, három szettes csatában győzte le Dominika Cibulkovát a miami teniszverseny női egyesében.

Azarenka 1:6, 1:4-nél nyerte el először Cibulková adogatását, onnantól pedig hatalmas küzdőszellemről tanúságot téve a maga javára fordította a mérkőzést. A fehérorosz játékos ötször is mindössze kétpontnyira volt a meccs elveszítésétől. Azarenka még mindig veretlen az idén, ez volt a 26. győzelme.

Venus Williams sorozatban a harmadik három játszmás győzelmét aratta – az Ana Ivanovics ellen vesztett állásból kiharcolt diadalért 13 ászt adogatott –, míg Caroline Wozniackinak igazából csak egy szettben kellett nagyot harcolnia belga ellenfelével szemben.