Connect with us

Del Potrót meglopták Párizsban

Egyéb hír

Del Potrót meglopták Párizsban

Meglopták az argentin Juan Martin del Potrót, miközben a párizsi Gare du Nord-on beszállásra készülődött útban a férfi teniszezők jövő heti londoni ATP-világbajnokságra.

A világranglista ötödik helyezettje a francia fővárosban pénteken kikapott a negyeddöntőben, és szombaton vonattal ment a szigetországba. Amikor szeretett volna beszállni, autogramot kértek tőle, és közben eltűnt a pénztárcája.

Del Potro elmondta, hogy a tárcában tartotta az útlevelét, pénzt, egyéb személyes értéket, köztük a Ferenc pápa által megáldott rózsafüzért. A teniszező a májusi római torna alkalmával tudott találkozni a szintén argentin egyházfővel.

Del Potro Londonban a címvédő szerb Novak Djokoviccsal, a svájci Roger Federerrel, valamint a francia Richard Gasquet-val van azonos csoportban. A másik kvartettben szerepel a spanyol Rafael Nadal és David Ferrer, a cseh Tomas Berdych és a svájci Stanislas Wawrinka.

Kommentek

Több innen: Egyéb hír

Csapat

Csapat-világbajnokság

Korábbi női világelső teniszező tűnt fel a DVTK Arénában

By 2024. augusztus 22. csütörtök

Csapat-világbajnokság

A szerb teniszezők nyerték a férfi csapat vb-t

By 2012. május 26. szombat

Csapat-világbajnokság

Cseh-szerb döntő a csapatvébén

By 2012. május 26. szombat

Bulvár

To Top