Connect with us

Babos legyőzte Lepchenkót

Egyéni

Babos legyőzte Lepchenkót

A 25. helyen kiemelt Babos Tímea három játszmában legyőzte az amerikai Varvara Lepchenkót az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna 7,67 millió dollár (2,3 milliárd forint) összdíjazású női versenyének második fordulójában.

A magyar játékos honlapjának vasárnapi beszámolója szerint a számos fordulatot és izgalmat hozó mérkőzés 2 óra 57 percig tartott.

„Elképesztően nehéz és hosszú meccsen vagyok túl. Az Indian Wells-i körülmények nem igazán fekszenek nekem. Nagyon örülök, hogy meg tudtam fordítani a meccset, büszke vagyok arra, hogy így kiküzdöttem a győzelmet” – nyilatkozta Babos Tímea, majd kiemelte, hogy rengeteg magyar szurkoló volt a lelátókon.

A világranglista 28. helyén álló magyar teniszező következő ellenfele – magyar idő szerint vasárnap este – a 14. helyen kiemelt orosz Jelena Vesznyina lesz. A 30 éves orosz játékos a 15. helyen áll a WTA-rangsorban, ez pályafutása eddigi legjobbja.

forrás: MTI

Kommentek

Több innen: Egyéni

Csapat

Csapat-világbajnokság

Korábbi női világelső teniszező tűnt fel a DVTK Arénában

By 2024. augusztus 22. csütörtök

Csapat-világbajnokság

A szerb teniszezők nyerték a férfi csapat vb-t

By 2012. május 26. szombat

Csapat-világbajnokság

Cseh-szerb döntő a csapatvébén

By 2012. május 26. szombat

Bulvár

To Top